Главная Каталог продукції Прямий друк на футболках

Прямий друк на футболках та таканинах

Компанія "7-НЕБО" пропонує прямий  повноколірний друк на футболках, сорочках, регланах, нижній білизні, джинсовому одязі, сумках та інших тестильних виробах, з вмістом бавовни 50-100%..

f

 ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • - Друк на матеріалах завтовшки до 25мм
  • - Розширення: 1440 х 1440 dpi (обсяг краплі - 21 пл)
  • - Максимальний розмір друку: 406 х 508 мм
  • - 5 кольорів: CMYK + White (720 дюз на колір), що дозволяє друкувати на білих та кольорових футболках

 

PrinterВідбитки БЕЗПЕЧНІ для дорослих та дітей, включаючи немовлят (чорнило має сертификацію Oeko-Tex (Product Class 1)). sertМи гарантуємоякісні зображення з широким кольоровим охопленням, якравими кольорами, плавними тональними переходами. які не тріскаються, не ліняють, а також витримують 30-40 прань!

 

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ

  3

  •  * третій рядок - тільки для друку тиражу з одного макета, Ціни вказані в грн. з ПДВ.
  • +20% до вартості друку темних (кольорових) регланів (збільшується витрата грунтовки)

 Вимоги до макетів для прямого друку:

Для прямого друку на бавованяній тканині макети приймаються у форматі .PNG (RGB), 8 біт на канал, фон почищений (прозорий), масштаб 1:1, розширення не менше 150dpi та  не більше 300dpi. Для друку без білого кольору допустими макети в .JPEG и .TIFF як в RGB так і CMYK кольоровому охваті.

За замовченням зображення друкується в центрі носія. У всіх інших випадках обов'язково прикладайте до макету техзавдання в TXT-файле. Важливо (!!!) Тдопускає похибку в позиціонування зображення на носії до 1см. Майте це на увазі при складанні техзавдання, не розташовуйте зображення поруч із краєм носія. Так само небажаний друк на швах, підворотах тотощо. Оскільки результати можуть вам не сподобатись.

 скачати прайс

 

003 

holst