Главная Види друку Широкоформатний друк
Широкоформатная печать является наиболее удобной и доступной технологией  изготавления рекламных изображений любых размеров и различной степени сложности, а новейшие расходные материалы делают печать устойчивой к ультрафиолетовому излучению и атмосферным явлениям,  спиртам, эфирам, маслам, горюче-смазачным материалам, пыли, механическим воздействиям..

 Широкоформатний друк

 Широкоформатний друк є найбільш зручною та доступною технологією виготовлення рекламних зображень будя яких розмірів та різного ступеня складності, а новітні витратні матеріали роблять друк стійким до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних явищ, спиртів, ефірів, олій, пальномастильних матеріалів, пилу та механічного істерання.
 
Ми пропонуємо Вам друк на новому сучасному обладнанні японської компанії Mimaki. Це дозволить нам пропонувати продукцію, надруковану з найвищою якістю, у найкоротший термін. Додаткова опція, «друк білим» дозволить незабаром серйозно розширити перелік матеріалів, на яких ми друкуватимемо (мова, в першу чергу йде про темні основи та прозорі матеріали).
Зображення, надруковані екосольвентними чорнилами, мають ряд дуже корисних якостей: стійкі до стирання, не бояться вологи і сонячних променів.
Опис обладнання. Технічні характеристики.
Модель CJV30 - є інтеграцією двох типів обладнання  Mimaki: принтера серії JV33 та ріжучого плоттера Mimaki серії CG-60SR. Дане рішення дає можливість виробляти друк контурних зображень на вінілових плівках, а потім вирізати їх відповідно до приводних міток, а також створювати виставкову та інтер'єрну графіку.
Іншими словами, зображення, отримані на СJV30 можна розглядати з будь якої відстані, а бездоганна фотоякість друку може задовольнити навіть найвибагливішого замовника.
Так само в Mimaki СJV30 можна використовувати 8 колірну модель  CMYKLcLmW(лайт та біле чорнило) фотографічної якості.
 Режим печати
Режим друку Роздільна здатність
Швидкість М2/ч

High speed

(режим швидкого друку)

540 х720 dpi, 4 pass, bi-directional 17,5

Standart

(стандартний режим)

540 х1080 dpi, 6 pass, bi-directional 11,9

High

(режим высокої якості)

720 х1440 dpi, 8 pass, bi-directional 7,4
 
 
Також, ми пропонуємо Вам друк фотографічної якості шириною до 1,6 метра в 6 фарб при роздільній здатності 720/720 dpi на устаткуванні SEIKO 64S.
 За допомогою широкоформатного друку можемо запропонувати друк плакатів, афіш, а в комбінації з плотерною порізкою ми можемо Вам виготовити   повноколірни наліпки будь якої форми та розміру, кольорові наліпки на авто, виконати повноколірне нанесення на футболки та спортивную форму.
 
 
 
 
DSC02534
 
 
 
 
 
 

003 

holst